Wynajem podestów scenicznych

Wynajem Scen i Konstrukcji Scenicznych

W dziedzinie techniki scenicznej oferujemy :

  • wynajem podestów scenicznych
  • wynajem zadaszeń scenicznych
  • wynajem scen estradowych
  • wynajem konstrukcji z kratownic tri lub quadro
  • wynajem barierek
  • wynajem najazdów kablowych
  • wynajem namiotów expresowych
  • wynajem krzeseł i stołów

W sumie dostępnych mamy 200 mkw podestów scenicznych 200cm x 100cm, posiadamy do nich nogi od 20cm do 200cm. W zestawie do podestów oferujemy schody sceniczne od 50cm szerokości do 100cm szerokości, ilość stopni dostosowana do wysokości podwyższenia.

Na imprezy w hotelach lub przestrzeniach eventowych jesteśmy w stanie dostarczyć scenę pokrytą wykładziną lub tworzywem HIPS. Przód i boki zawsze zasłonięte są lambrekinem aby nie było widać nóg od podestów scenicznych. Przy użyciu przestrzennych konstrukcji z kratownic quadro lub tri możemy zamontować dowolnych kształtów konstrukcję nad sceną. Konstrukcje mogą posłużyć również jako konstrukcję pod scenografię lub do wysłonięcia części przestrzeni lub po prostu do zamocowania grafiki np. ścianki medialnej. Kratownice aluminiowe doskonale sprawdzą się do zabudowy na stoiskach targowych i wystawienniczych.

Wynajem konstrukcji scenicznych na imprezy plenerowe obejmuje kilka rodzajów scen z zadaszeniem. Tj. 5m x 4m, 6m x 4m, 8m x 6, 10m x 8m, 12m x 10m. Każda scena przystosowana jest do mocowania nagłośnienia na zewnątrz konstrukcji oraz ma możliwość podwieszania oświetlenia scenicznego o łącznej wadze 2000kg.

Aby realizować imprezy kompleksowo firma GoodEvent oferuje nie tylko wynajem sceny, ale także obsługuje tzw. zaplecze imprez, czyli coś co nie zawsze widać. Do tych elementów należą garderoby, namioty expresowe, krzesła, stoły, kordony linowe, wieszaki, grzybki gazowe, nagrzewnice olejowe, najazdy kablowe, barierki lekkie, horyzonty sceniczne, zastawki.

 

Jeśli potrzebny Ci wynajem podestów scenicznych nie musisz szukać dalej.

W sprawie szczegółów zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.