Inteligentny dom

Odpowiednio dobrane inteligentne systemy dbają o zapewnienie komfortu jego użytkownikom. Automatyczne sterowanie ogrzewaniem pozwala zaoszczędzić pieniądze, dopasowując ustawioną temperaturę w konkretnym pomieszczeniu. Sterowanie oświetleniem nigdy nie było tak proste, jednym przyciskiem możemy ustawić kolor i natężenie oświetlenia, a gdy zacznie padać deszcz okno dachowe automatycznie się zamknie.

Od strony technicznej inteligentny dom, to nic innego jak zintegrowanie za pomocą urządzeń elektronicznych wszystkich instalacji w domu. Dzięki integracji jednym przyciśnięciem klawisza możemy rozbroić alarm i w tym samym momencie podniosą się rolety okienne, wzrośnie temperatura, zapali się światło. Innym przykładem może być gdy jesteśmy na urlopie to przez internet wykorzystując np. smartfona możemy wszystkie nasze systemy kontrolować zdalnie.

Nowoczesna technologia daje nam obecnie ogromne możliwości które ułatwiają oraz podnoszą komfort naszego życia.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę elementów automatyki domowej począwszy od sterownia oświetleniem, ogrzewaniem czy system audio i TV kończywszy na zintegrowaniu systemów monitoringu, alarmowych , nawadniania w ogrodzie.