Drzwi loftowe, Drzwi loft na wymiar

W ostatnim czasie bardzo popularne stały stały się drzwi metalowe w stylu loft. Nasza oferta obejmuje produkcję drzwi szklanych wewnętrznych jedno, dwu skrzydłowych z przeszkleniem bocznym lub świetlikiem górnym. Jako producent drzwi loft jesteśmy w stanie wykonać każdy wymiar oraz wykonać dowolną konfigurację. Nasze produkty wykonane są bardzo dużą dokładnością, dbamy o to aby każdy detal był dopracowany.

Metalowe drzwi loft wykonane są ze stali malowanej proszkowo na dowolny kolor z palety RAL. Najpopularniejsze kolory to czarna drobna struktura i biały drobna struktura, te dwa kolory odnajdą się w każdym wnętrzu. Drzwi standardowo zamykane są na magnes, jako opcja możliwe jest zamówienia drzwi zamykanych na klamkę i zamek, również drzwi łazienkowe z zamkiem i klamką. Do drzwi łazienkowych w stylu loft stosujemy szybę dymionom lub barwioną w kolorze. Wypełnienie drzwi szklanych jest to szyba hartowana 4mm lub szkło bezpieczne 33.1.

Orientacyjna waga drzwi jednoskrzydłowych o wymiarach 205cm x 90cm – 40kg, montaż drzwi odbywa się z pomocą 6 kołków rozporowych, przechodzące przez otwory w ościeżnicy drzwi. Grubość drzwi z ościeżnicą to 50mm. Rama drzwi wykonana jest z profilu 40mm x 20mm a szprosy z profilu 15mm x 15mmm, pomiędzy ramą a ościeżnicą zamontowana jest gumowa uszczelka.

W celu wyceny prosimy o kontakt e-mail, czas realizacji zamówienia ok 5tyg, drzwi dowozimy na terenie całego kraju również wysyłamy na terenie EU. W ofercie nie mamy montażu.